Tochitură

de Dana_Retetegg in Porc, 17 Mai 2011 | 6956 vizualizari

COMENTARII (22)

aziz 1

17.05.2011, 17:16

marcela1979 1

17.05.2011, 17:18

imi lasa gura apa

mihaelaM 1

17.05.2011, 17:53

ionela2682 1

17.05.2011, 19:29

Rocsi 1

17.05.2011, 19:32

intr-adevar foarte buna..putin cam grea,dar o data la nu stiu cat timp merge

divainbucatarie 1

17.05.2011, 20:20

ce pofta imi e ... nu am mancat de mult timp.

RuxyRux 1

17.05.2011, 20:28

Ai dreptate si arata grozav

adry88 1

17.05.2011, 20:40

Dana_Retetegg 1

17.05.2011, 21:01

La Ancuta 1

17.05.2011, 21:17

LUK 1

17.05.2011, 22:50

si mie imi place

Dana_Retetegg 1

18.05.2011, 09:53

Multumesc tuturor!

rivka 1

18.05.2011, 12:02

arata foarte apetisant!

Dana_Retetegg 1

18.05.2011, 16:55

merci Rivka

rivka 1

18.05.2011, 20:34

nu am mai mancat niciodata dar cred ca o fac si eu duminica reteta asta, sa vezi ca daca bag si ou ochi,,,,si fac si mujdei cred apoi o sa ma tarai in 4 labe de la masa, cred ca e foarte consistenta mancarea asta

Rocsi 1

18.05.2011, 21:07

nu ai mancat niciodata tochitura rivka?nu stii ce ai ratat..e consistenta si putin cam grea mancarea ,dar o data la ceva timp merita sincer

rivka 1

18.05.2011, 21:14

serios, nu, nu am mai mancat vreodata, nici nu stiam ca exista asa ceva pana am vazut-o pe net , da pare grea, enorma si multa, dar eu o sa o fac si mai nasoala ca o fac cu cartofi prajiti , nu cu mamamliga , daca o fac...sa o fac lata de tot.

Dana_Retetegg 1

19.05.2011, 09:33

E o mancare foarte buna, in reteta de baza erau si cv carnati pe acolo, insa am renuntat la idee caci mi se parea deja multa carne. Insa mamaliga, ousorul si ceva muraturi merg de minune. Chiar si cartofii prajiti sunt bine veniti
Sa ai spor si pofta Rivka daca o vei incerca

Dana_Retetegg 1

19.05.2011, 09:37

Rocsi, e intradevar mai grea putin decat alte mancaruri cu legume si carne, dar cu o carnita mai slaba si cu multe ciuperci nu se simte chiar asa
Bine, acum tine si de stomacelul fiecaruia, ca daca ai ceva probleme, nu prea e recomandata, daca nu-s probleme merge

Lau 1

19.05.2011, 10:30

mamaieelena 1

23.05.2011, 15:25

apetisanta

-Licurici- 1

23.06.2015, 07:58

foarte buna!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase