Sos pesto

de Doralinda in Pt. paste, 31 Mar 2013 | 6496 vizualizari

COMENTARII (29)

portiadelumina 1

31.03.2013, 18:22

Sosurile îmi plac şi mie. Pastele le mănânc doar dacă e nevoie, adică prefer ciorbele.
Super!

CookieMonster 1

31.03.2013, 18:22

imi place sosul acesta!

MotanLaOale 1

31.03.2013, 18:32

simona72 1

31.03.2013, 18:39

Nu am facut cu cimbru, dar trebuie sa fie bun...

deyutzky 1

31.03.2013, 18:40

like!!!

Bya Ralu 1

31.03.2013, 18:45

delia64 1

31.03.2013, 18:54

Doralinda 1

31.03.2013, 18:58

Deyutzky, bya, delia, va multumesc frumos!

alilianaa 1

31.03.2013, 18:59

bun, bun, like!

Doralinda 1

31.03.2013, 19:00

simona, am gresit!!! Trebuia sa scriu busuioc si nu cimbru!!!!

Doralinda 1

31.03.2013, 19:01

Padre, si eu la fel, nu mancam paste pana sa il cunosc pe sot, dar si grecii sunt ca italienii, mananca multe paste!!! Asa ca vrand nevrand am inceput sa gatesc ptr el ca apoi sa mananc si eu!

Doralinda 1

31.03.2013, 19:02

Cookie, motanel, liliana

kukibella 1

31.03.2013, 19:17

tare bune sunt ,dar dupa cate ştiu eu "basilic" e busuioc

Bunica 1

31.03.2013, 19:30

Imi place sosul!

Doralinda 1

31.03.2013, 20:04

Asa e kukibella, am gresit!! Si am corectat!!! Eu stiu sa cumpar aici, ingredientele corecte, de adta am si pus in paranteze basilic ca parca nu eram sigura, dar cum nu am gatit in romania, nu stiu la toate exact denumirile in romana, rusine mie, dar ce sa fac daca am fost rasfatata?!

Doralinda 1

31.03.2013, 20:05

Buni, multumesc frumos!

simona72 1

31.03.2013, 20:20

ok Dora si eu gresesc de multe ori, ma trage parintele de urechi si ma uit de doua ori cind scriu ceva si tot imi mai scapa, de busuioc stiam, deaia am ramas putin uimita cind ai scris cimbru...dar orice este posibil...chiar si cu cimbru

Doralinda 1

31.03.2013, 20:28

Simona, scriu repede, ca nu am liniste in cada nici 5 minute!!tot vin fetele ca vor ceva, sau se cearta, sau sotul......si scriu repede, ma uit repede, dar tot imi scapa!!! Secolul vitezei!!!

simona72 1

31.03.2013, 20:41

marianascarlat 1

31.03.2013, 20:42

diaconta 1

31.03.2013, 21:29

simona72
31.03.2013, 20:20

ok Dora si eu gresesc de multe ori, ma trage parintele de urechi
)))
da' cine-i parintele asta sa urecheze pe toata lumea?
ia sa-l alungam de pe site))))))

jolygina 1

31.03.2013, 21:37

Zamfira 1

31.03.2013, 21:45

Micutza Luana 1

31.03.2013, 22:30

f bun love it

Doralinda 1

31.03.2013, 23:53

Joly, luana, zamfira, va multumesc frumos ptr aprecieri!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase