Salata orientala

de Sim0na in Salate, 5 Dec 2012 | 4549 vizualizari

COMENTARII (27)

laura_n 1

05.12.2012, 19:23

buna tare, am facut si noi saptamana trecuta mie imi place sa pun si gogosari in otet sau castraveti murati...bunaaa

madi_marin 1

05.12.2012, 19:23

sa stii ca n-am mai facut demult, mi-ai dat o idee... sau...am eu alta si mai buna, ce-ar fi sa vin sa imi dai si mie castronul ala mare plin cu salata gata facuta...

portiadelumina 1

05.12.2012, 19:24

E minunată în zilele de post (fără ou fireşte).

andreea_angelo 1

05.12.2012, 19:25

Bya Ralu 1

05.12.2012, 19:28

ce-mi place!

MotanLaOale 1

05.12.2012, 19:28

Rocsi 1

05.12.2012, 19:43

Asta am facut si eu asta seara dar de post.Bunaaaaa

Merisor 1

05.12.2012, 19:49

Tare buna estesalata orientala!

Sim0na 1

05.12.2012, 19:53

Laurici, data viitoare voi incerca si cu gogosari
Madi, te astept cu drag, ca doar esti aproape!
Padre, buna si de post.. dar de data asta am facut-o cu ou
Andreea
Bya,
Motan
Rocsi, buna tare si de post
Meri,

- Andreea - 1

05.12.2012, 19:54

una din preferatele mele

diaconta 1

05.12.2012, 19:59

din asta nu vreau ca-i cu ceapa

Mitinita 1

05.12.2012, 20:03

iau eu si portia ei

RuxyRux 1

05.12.2012, 20:03

Mie tare imi place! sanatate maxima Simo Ti-as recomanda draga mea albastru de metil in putina zeama de lamaie...combinatia de miere lamaie si ghimbir, si sa lasi alte pastile care mai mult rau fac decat bine, mergi si pe produsele apicole, mesteca incet fagure face foarte bine, poti lua si propolis, sau chiar tinctura pe un cub de zahar...si tinctura de echinaceea...ajuta mult...pup cu drag!

Sim0na 1

05.12.2012, 21:07

Carolina,
Dia, da` pretentioasa esti tu iubita!
Miti, ptr tine portie dubla..
Ruxy, sar`mana de retete! Medicamente nu mai i-au ca.. sincer nu mai stiu ce.. In ultima luna cred ca am dat pe putin 4 mil pe pastile (unele compensate).. si.. nimic!! Am incercat, la recomandarea Motanului nostru drag, miere cu scortioasa... sper sa ma lase.. Daca nu, trec la variantele tale

Lau 1

05.12.2012, 21:20

place

Miha 1

05.12.2012, 22:05

chiar n-am mai facut demult!

Ubulika 1

05.12.2012, 22:18

AnyCostescu 1

05.12.2012, 22:20

E pe lista saptamana asta

mamaieelena 1

05.12.2012, 23:06

buna

MonaMimi 1

05.12.2012, 23:32

_Alina_ 1

06.12.2012, 08:04

Aseara ma gandeam la salata orientala... Foarte buna!

Panacris 1

06.12.2012, 08:43

Buna salatica! , iau eu si partea lui Dia Sanatate maxima!

Sim0na 1

06.12.2012, 09:17

Multumesc tuturor ptr aprecieri si gandurile bune!

adry88 1

06.12.2012, 09:20

Toamna07 1

06.12.2012, 11:56

Si mie imi place!
Frumoasa prezentare!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase