Salata de Boeuf

de T I M E A in Salate, 17 Mar 2015 | 19565 vizualizari

COMENTARII (30)

portiadelumina 1

17.03.2015, 16:59

E printre preferinţele mele culinare de top, aş mânca oricând, la orice oră. Nu mi-a făcut nicodată rău. În felul ăsta, adică mâncând mai des, ai impresia că e revelionul de mai multe ori pe an. Fain!

T I M E A 1

17.03.2015, 17:02

si mie imi place mult

Merisor 1

17.03.2015, 17:13

Cat imi place!

Bunica 1

17.03.2015, 17:14

O salată pe care nu o refuz niciodată!

Bya Ralu 1

17.03.2015, 17:34

ce buna e

Gherca Daniela 1

17.03.2015, 17:39

foarte buna!

deyutzky 1

17.03.2015, 17:42

imi place si ce frumos ai prezentat-o

Panacris 1

17.03.2015, 17:54

simona72 1

17.03.2015, 17:56

O daaa! Imi place mult!

T I M E A 1

17.03.2015, 17:57

multumesc dragilor nici eu nu refuz salata asta niciodata

miki_a 1

17.03.2015, 18:02

Cea mai cunoscuta si buna salata din toate timpurile! Imi place reteta maionezei pe care ai facut-o (folosit-o)! Am sa o incerc negresit!

mirela0911 1

17.03.2015, 18:10

Pastarnac si gulie încă nu am folosit in salata, dar cred ca e tare buna si asa!

T I M E A 1

17.03.2015, 18:11

pastarnacul nuare nici un gust aparte in salata, usor se simte gulia

T I M E A 1

17.03.2015, 18:12

Ela sigur o sa iti placa maioneza aceasta

Constelatialeu 1

17.03.2015, 19:10

Nu mai zic ca-i veche,ca arunci dupa mine cu ceva mov....

MOKUSKA 1

17.03.2015, 19:13

Ce bine arată

T I M E A 1

17.03.2015, 19:34

Cleme

T I M E A 1

17.03.2015, 19:35

Ildi

monik80 1

17.03.2015, 20:21

bun bun

Catalina L 1

17.03.2015, 20:57

Foarte frumoasa

MotanLaOale 1

17.03.2015, 21:05

buna buna

T I M E A 1

17.03.2015, 21:34

multumesc

Rocsi 1

17.03.2015, 21:45

Tare imi place!

dantes 1

18.03.2015, 06:34

Buna!

Sim0na 1

18.03.2015, 11:01

Pozele sunt super, iar salata delicioasa. N-am incercat niciodata cu gulie.. de retinut! Si eu folosesc legumele fierte de la diverse ciorbe (ex. de burta, le scot inainte de a pune burta) ptr a face salata asta, care mie una imi place foarte tare. Eu in schimb nu pun cartof, din motiv de fitos care nu mananca cartof fiert
Te pup

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase