Mancare de spanac

de ionela2682 in Mancaruri de legume, 19 Mar 2013 | 4941 vizualizari

COMENTARII (12)

laura_n 1

19.03.2013, 11:35

bunaciune de bunaciune!

Bya Ralu 1

19.03.2013, 11:42

foarte bun

portiadelumina 1

19.03.2013, 11:43

Dau oul într-o parte şi s-a făcut. Îmi place spanacul. Super!

simona72 1

19.03.2013, 11:48

Irina 1

19.03.2013, 11:59

Bun de tot! Si eu am facut aseara.

Sim0na 1

19.03.2013, 12:00

Tare-mi place spanacul, mai ales cu ochisor langa

Bunica 1

19.03.2013, 12:06

Super!

RuxyRux 1

19.03.2013, 13:16

Foarte foarte bun...si mama cand il gatea ii punea mereu pasta de tomate...e exact ca in copilaria mea..uneori il mai prepar si eu asa dar in ultimul timp mai mult simplu cu ulei de masline si usturoi!

Bucataras Monica 1

19.03.2013, 14:24

deja este a doua reteta pe ziua de azi , trebuie neaparat facut , super

DIANA B 1

19.03.2013, 14:49

Extrem de bun ... tre' sa repet , ca tare-mi place

ianculubita 1

19.03.2013, 15:27

MotanLaOale 1

19.03.2013, 17:55

COMENTEAZA

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase