Bomboane DECORIX

de epurasha2bb in Dulciuri, 21 Iun 2010 | 8897 vizualizari

COMENTARII (89)

madi_marin 1

21.06.2010, 19:19

cat de frumoase sunt..... bafta la concurs.....

ela 1

21.06.2010, 19:23

ce frumusele sunt

Rocsi 1

21.06.2010, 19:27

super frumoase...sigur vei castiga ai sa vezi

jolygina 1

21.06.2010, 19:31

mmm foarte bune ,am luat si eu una ,felicitari arata demential

epurasha2bb 1

21.06.2010, 19:34

multumesc fetelor! ela stiam ca vii si tu dupa mirosul de ciocolata! sper ca te simti mai bine, si noi am avut ceva prbleme dar ne-am revenit.V apup si astept sa ma votati sa castiga si eu formele de bombonici.Altceva nu o sa inscriu in concurs.

ionix 1

21.06.2010, 19:43

superbe

Roxana 1

21.06.2010, 19:44

foarte frumoasesucces si cat mai multe voturi

ela 1

21.06.2010, 19:56

Roberta am vazut ca ai avut si tu probleme cu fetita,eu nu ma simt prea bine,fac tratament pt tensiune,am facut tahicardie de la oboseala si stres,incerc sa ma odihnesc mai mult,te pup si ai grija de voi

epurasha2bb 1

21.06.2010, 19:56

multumesc ionix si roxana

Rocsi 1

21.06.2010, 20:04

ela sa te faci sanatoasa...sa iei tratamentul si sa auzim de bine

Ina 1

21.06.2010, 20:06

au mai ramas?

ela 1

21.06.2010, 20:07

Ina,nuuuu

Ina 1

21.06.2010, 20:07

Multa sanatate, Ela

ela 1

21.06.2010, 20:08

Rocsi,multumesc bine nu cred ca ma mai fac,daca am inceput sa iau pastile pt tensiune,trebuie sa continui toata viata,asta e

ela 1

21.06.2010, 20:08

Ina multumesc

epurasha2bb 1

21.06.2010, 20:11

ela imi pare rau sa aud asta! insa ma bucur sa vad ca esti alaturi d enoi cu aceeasi veselie cu care te-am cunoscut chiar si in aceste conditii!

ela 1

21.06.2010, 20:12

Rocsi 1

21.06.2010, 20:18

stiu ela k si mama e cu tensiunea...dar iei pastilute si e totul bine

ela 1

21.06.2010, 20:20

la mine e problema ca e pulsul foarte mare,si e rau....

gaby_duceag 1

21.06.2010, 20:24

epu' toate le-as papa, bafta

epurasha2bb 1

21.06.2010, 20:29

mersi gabytza, dac-ai venit sa inceapa discoteca:http://www.youtube.com/watch?v=A2NkGHkqDZk

Julie 1

21.06.2010, 20:32

Super bombonele!

Julie 1

21.06.2010, 20:34

Ela! ma bucur sa te vad! Sa iei pastilutele si sa te faci bine!

epurasha2bb 1

21.06.2010, 20:37

mersi julie!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește