publicat la 24.01.2022
publicat la 24.01.2022
publicat la 21.01.2022
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Uite, katty, am și eu ustensile seculare :X Soacră-mea le are din tinerețe și nu le-am aruncat nici eu . Chiar de-s ruginite pe alocuri, le mai găsesc întrebuințare uneori... p.s. Credeam că-s din set, acum văs că mânerele-s diferite :D