publicat la 20.12.2020
publicat la 13.12.2020
publicat la 30.11.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Mereu am spus că mesajele scrise nu sunt înțelese întotdeauna așa cum ar trebui... :D Azi am fost sunată pentru a mi se transmite condoleanțe, în urma unui mesaj trimis de Costel ca răspuns la o felicitare de Moș Niculae. Săracul om, cât s-a mai scuzat când a înțeles adevărul! :))) Până să mă sune comunicase deja vestea altor 2 persoane. =)))