publicat la 20.12.2020
publicat la 13.12.2020
publicat la 30.11.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Bună seara, Bucătărași drăgălași! :-* :-* :-* Mulțumesc din suflet pentru mesaje și urări! >:D< >:D< >:D< Deși era să vin cu mâna goală, împart cu voi ultima felie de tort! :D :)) Vă întorc înzecit urările! :-*