publicat la 20.12.2020
publicat la 13.12.2020
publicat la 30.11.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Seara buna! >:D< Dupa o vizita la mama mea si un somn de 3 ore, parca mi-e somn iar :D Maine iar in vizita, la nasi . Cum sa ramai slab? :P