publicat la 20.12.2020
publicat la 13.12.2020
publicat la 30.11.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Costel a vrut orez cu lapte si am testat jucaria. Am avut ceva emotii : sa nu se lipeasca, sa nu dea laptele in foc sau sa nu iasa un turtoi ( pentru ca nu vedeam ce se intampla inauntru :)))) ) Deci data viitoare vreau unul cu geam, sa vad inauntru :)))) Super consistenta si gust! :X