Bun venit!LOGIN • CONT NOU
5
Bucatarassenzational
Sibiu
Bucataras din 13.01.2012
Timi drága! Eu ai familia mea iti multumim pentru reteta minunata :x Eu am mancat o feliuta subtire cat o ata...in rest sigur s-au ingrasat cate 1 kg, pe putin =)))) cum am zis de 10x, crema este dementiala ..in caz de nu ati stiut :)) :-*
publicat la 22.04.2019
publicat la 18.04.2019
publicat la 15.04.2019
Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face. Ca nu toata lumea are aceleasi gusturi.
Voturi:45
Voturi:52
Voturi:28
In cont 76
Set de 2 role de acetat pentru patiserie
Set de 3 palnii JJYHEHOT
Set de sticla pentru apa calda si 2 huse
Pensula de patiserie
Set de cutite si accesorii de bucatarie pentru copii
Set de 2 teluri Kasahome
Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!
de Bucataras 8
ieri la 08:47
pe 22.06 la 10:16
pe 19.06 la 15:28
pe 19.06 la 11:24
pe 17.06 la 11:46
3 comentarii
2 comentarii
de Nadyne 1
1 comentarii
4 voturi
3 voturi
2 voturi
Rocsi
MotanLaOale
Andrews 1
Ureaza-i "La Multi Ani!"
thathyanna 1
azyrra 1
anca_bc 1
Rocsi 9
209 puncte
vasimur 4
140 puncte
Andra_Constantinescu 7
100 puncte
MotanLaOale 8
40 puncte
Sidy 1
13 puncte
Bucataras.ro [email protected]
Fii la curent cu ultimele noutati! Introdu adresa ta de email si apasa butonul trimite!
Timi drága! Eu ai familia mea iti multumim pentru reteta minunata :x Eu am mancat o feliuta subtire cat o ata...in rest sigur s-au ingrasat cate 1 kg, pe putin =)))) cum am zis de 10x, crema este dementiala ..in caz de nu ati stiut :)) :-*